Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scala Helmond
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Lux
Nijmegen
Gryphus
Vierlingsbeek
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. De Wouwer
Ravels
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arsenaal Theater
Vlissingen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Het Kruithuis
Groningen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
De Speeldoos
Vught
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bres
Leeuwarden
woensdag 27 maart 2013
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 28 maart 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! Vrouwen Willen Maar één Ding
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
Scala Helmond, Helmond
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Munttheater, Weert
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Lennaert Maes
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 29 maart 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Bouwkunde, Deventer
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Soundos - Er is geen plan B
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Ministers - Voor de mooiste...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge: Zonde
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Het Kruithuis, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Klooster, Nuenen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Flint, Amersfoort
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Stenge, Heinkenszand
Karin Bruers - Waar was ik?
De Speeldoos, Vught
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden