Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Markant Uden
Uden
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Groene Engel
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weverij
Zierikzee
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Klif
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De hoogte
Winsum
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterpand Weesp
Weesp
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 23 januari 2016
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 24 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 26 januari 2016
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
woensdag 27 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 28 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
vrijdag 29 januari 2016
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda