Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Witte Theater
IJmuiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Hofman
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Palethe
Overpelt
BREStheater
Brielle
19:00
Annabel
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 20 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 21 mei 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
zondag 22 mei 2016
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 23 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 24 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 mei 2016
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 26 mei 2016
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
vrijdag 27 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard