Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater De Winsinghhof
Roden
Hoftheater
Raalte
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Djoelen
Oud-Turnhout
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Schakel
Gilze
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schuur
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Ploter
Ternat
Vestzaktheater
Son
Het Wennekerpand
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Werft
Geel
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
XL De Ateliers
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Werf
Aalst
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. De Ploter
Ternat
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
zaterdag 26 januari 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 27 januari 2013
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
maandag 28 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 29 januari 2013
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Bogaard, Sint-Truiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature
Schuur, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 30 januari 2013
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ruben Nicolai - Little friday
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
van Beresteyn, Veendam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Karin Bruers - Waar was ik?
Vestzaktheater, Son
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Wennekerpand, Schiedam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Gedignag: Sven Ratzke (met pianist)+ Irene Wiersma
Vera, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werft, Geel
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Wilminktheater, Enschede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater De Muzeval, Emmen
Speelman & Speelman - Optimisten
Parktheater, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
XL De Ateliers, Dronten
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Bouwkunde, Deventer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 31 januari 2013
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Munttheater, Weert
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Berry Lussenburg Verwhard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
20:15
Camerettten - Finaletournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Alex Klaasen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Speelman & Speelman - Optimisten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Joost van Hyfte - KOK
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Eric Koller - Fire in the hole
Het Kielzog, Hoogezand
Thijs Maas - Concert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Cpunt Theater, Hoofddorp
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. De Pas, Heesch
André Manuel - Bonzaai!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Kappen, Haaksbergen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Van nature
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten