Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Werf
Aalst
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Ploter
Ternat
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Meerpaal
Dronten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater de Speeldoos
Baarn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Adelberg
Lommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium heino
Heino
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Klooster
Woerden
De Reggehof
Goor
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. De Adelberg
Lommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Eendracht
Gemert
De Bres
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Trefpunt
Warmond
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
woensdag 30 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Werf, Aalst
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 31 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Muze, Noordwijk
Thijs Maas - Concert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wilminktheater, Enschede
Speelman & Speelman - Optimisten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Munttheater, Weert
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Van nature
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Op Sterk Water - Alfa
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - Het grijze gebied
Cpunt Theater, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Joost van Hyfte - KOK
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Kappen, Haaksbergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Eric Koller - Fire in the hole
Het Kielzog, Hoogezand
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Berry Lussenburg Verwhard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Anuar - Vastberaden
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - Bonzaai!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 01 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Almere, Almere
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Piepschuim
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Fire in the hole
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Carolien Borgers - Happy End
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Anuar - Vastberaden
Het Klooster, Woerden
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
zaterdag 02 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar