Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Ploter
Ternat
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Munttheater
Weert
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Ploter
Ternat
C.C. De Pas
Heesch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium heino
Heino
Lindenberg Theater
Nijmegen
Ledeltheater
Oostburg
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Adelberg
Lommel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Spant!
Bussum
Schouwburg Theothorne
Dieren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Enck
Oirschot
Koningshof
Maassluis
Koningshof
Maassluis
woensdag 30 januari 2013
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werft, Geel
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Werf, Aalst
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
donderdag 31 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wilminktheater, Enschede
Speelman & Speelman - Optimisten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Schudden - We vieren het maar
Theater De Veste, Delft
Anuar - Vastberaden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Kolk, Assen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Kappen, Haaksbergen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Joost van Hyfte - KOK
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Berry Lussenburg Verwhard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - Bonzaai!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Munttheater, Weert
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Eric Koller - Fire in the hole
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Camerettten - Finaletournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Van nature
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Muze, Noordwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Maas - Concert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. De Pas, Heesch
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 01 februari 2013
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Almere, Almere
Eric Koller - Fire in the hole
Posthuis Theater, Heerenveen
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
Jeroen Leenders - Geen idee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Carolien Borgers - Happy End
Ledeltheater, Oostburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Anuar - Vastberaden
Het Klooster, Woerden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
Piepschuim
Dok6, Panningen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 02 februari 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis