Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Singer Theater
Laren
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Kruisboog
Tienen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Zundert
Zundert
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Omval
Diemen
De Meerpaal
Dronten
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
C.C. De Werft
Geel
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Werft
Geel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
vrijdag 15 februari 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 16 februari 2013
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
zondag 17 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
woensdag 20 februari 2013
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 21 februari 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam