Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Dorpstheater Wormer
Wormer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Chassé Theater
Breda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Omval
Diemen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
CK Theater
Roermond
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Beun
Heiloo
Musis
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Evertshuis
Bodegraven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Herbakker
Eeklo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
vrijdag 22 maart 2013
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 23 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
zondag 24 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 25 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 27 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper