Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Papenstraattheater
Zwolle
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
Theater Ludens
Voorburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Zwaan
Uitgeest
City Theater
Schijndel
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
Het Klooster
Nuenen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
de Berchplaets
Berghem
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Wilminktheater
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. De Steiger
Menen
AINSI
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Hofman
Utrecht
De Warande
Turnhout
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
14:30
M-Lab
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
De Velinx
Tongeren
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
20:15
Veluvine
Nunspeet
zaterdag 31 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
zondag 01 november 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
maandag 02 november 2015
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 04 november 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Vrijspraak
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Mini & Maxi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Concordia, Enschede
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - JABROER
Schaffelaartheater, Barneveld
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
M-Lab, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 05 november 2015
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Weverij, Zierikzee
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
The Umbilical Brothers - KidShow (not suitable for children)
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Markant Uden, Uden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Veluvine, Nunspeet
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet