Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
15:00
Theater De Tuin
Leusden
O.C. De Vonke
Heule
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Bunder
Moorslede
Havezathe het Everloo
Rossum
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Perron-3
Rosmalen
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Kantine Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Het Diekhuus
Middelharnis
Posttheater
Arnhem
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Goudse Schouwburg
Gouda
De Horst
Venhorst
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Dakota
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater De Willem
Papendrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
zaterdag 07 november 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 08 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
maandag 09 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 10 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Bunder, Moorslede
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Havezathe het Everloo, Rossum
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
woensdag 11 november 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Ogterop, Meppel
Cabarestafette
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - MV²
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Vrijspraak
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
Dok6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Daniël Arends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 12 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 13 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten