Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
Podium 't Beest
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Overasselt Theater
Overasselt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
zaterdag 17 december 2016
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 18 december 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 19 december 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 20 december 2016
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 21 december 2016
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Podium Hoge Woerd, De Meern
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steve-O
013, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
donderdag 22 december 2016
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Purper - Purper's vier jaargetijden
De Nieuwe Kolk, Assen