Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Vieze Gasten
Gent
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
De Molenberg
Delfzijl
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Jan van Besouw
Goirle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Evergem
Evergem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
C.C. De Bunder
Moorslede
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Achterom
Hilversum
De hoogte
Winsum
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Zaantheater
Zaandam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
De Molenberg
Delfzijl
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 11 januari 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C Warenar, Wassenaar
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
zaterdag 12 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Poolvogel - Poolvogel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 13 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
maandag 14 januari 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 15 januari 2013
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
woensdag 16 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht