Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Podium Vlieland
Vlieland
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Casino Beringen
Beringen
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Theater De Winsinghhof
Roden
woensdag 13 januari 2016
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 14 januari 2016
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 15 januari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 16 januari 2016
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden