Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den Bolder
Waspik
Para
Breda
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Compagnietheater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 09 december 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
zaterdag 10 december 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Philippe Geubels
Para, Breda
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zondag 11 december 2016
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
maandag 12 december 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 13 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 14 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek