Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Genk
Genk
C.C. De Werf
Aalst
20:00
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Idea
Soest
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Genk
Genk
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
BREStheater
Brielle
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
donderdag 14 februari 2013
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
vrijdag 15 februari 2013
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 16 februari 2013
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 17 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard