Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater Aan de Slinger
Houten
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
30CC/Schouwburg
Leuven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
van Beresteyn
Veendam
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Witte Theater
IJmuiden
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Klooster
Nuenen
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Myllesweerd
Mill
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Hofnar
Aalten
Veluvine
Nunspeet
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater `t Spieker
Eibergen
Gashouder
Dedemsvaart
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Carrousel
Ommen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
dinsdag 24 november 2015
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Geboren met ervaring
Parktheater, Eindhoven
woensdag 25 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Posttheater, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Posttheater, Arnhem
19:00
Comedy Central presents Dylan Moran - Off The Hook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Javier Guzman
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Concordia, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Theater Aan de Slinger, Houten
Mark van de Veerdonk - TOF
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
30CC/Schouwburg, Leuven
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Oosterpoort, Groningen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maagd, Bergen op Zoom
donderdag 26 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
van Beresteyn, Veendam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Den heuvel, Alphen
Kommil Foo - Schoft
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Mark van de Veerdonk - TOF
Het Klooster, Nuenen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 27 november 2015
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 28 november 2015
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout