Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
30CC/Schouwburg
Leuven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Concordia
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
Het Klooster
Nuenen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Taverne
Bergen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
Witte Theater
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Hofnar
Aalten
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Reggehof
Goor
De Smeltkroes
Maarheeze
De Speeldoos
Vught
20:30
De Speeldoos
Vught
dinsdag 24 november 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 25 november 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
30CC/Schouwburg, Leuven
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Comedy Central presents Dylan Moran - Off The Hook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Javier Guzman
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kommil Foo - Schoft
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Concordia, Enschede
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jon van Eerd - Harrie Babba
Zaantheater, Zaandam
donderdag 26 november 2015
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Den heuvel, Alphen
Mark van de Veerdonk - TOF
Het Klooster, Nuenen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kommil Foo - Schoft
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Schalm, Veldhoven
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - Voort!
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
van Beresteyn, Veendam
Lebbis - De Paardenpoetser
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 27 november 2015
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 november 2015
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught