Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Lokeren
Lokeren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Idea
Soest
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
CineCity
Vlissingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
De Weverij
Zierikzee
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
SplotsZ
Roelofarendsveen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Lochem
Lochem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Kolk
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
zaterdag 10 februari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 11 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 14 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 15 februari 2018
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 16 februari 2018
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft