Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kielzog
Hoogezand
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Den Boogaard
Moergestel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
20:00
De Molenberg
Delfzijl
C.C. `t Schaliken
Herentals
C.C. Evergem
Evergem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
De Molenberg
Delfzijl
De Meiboom
Krabbendijke
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
't Roadhoes
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Het Dorpshuis
Nigtevecht
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Molenberg
Delfzijl
donderdag 10 januari 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Marco Roelofs
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Schie, Schiedam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Deventer Schouwburg, Deventer
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Acda en de Munnik
De Molenberg, Delfzijl
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Pas, Heesch
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 11 januari 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C Warenar, Wassenaar
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Berry Lussenburg - Verwhard
't Roadhoes, Venlo
zaterdag 12 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Poolvogel - Poolvogel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl