Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Hoftheater
Raalte
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Idea
Soest
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Munttheater
Weert
C.C. Gildhof
Tielt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Woerden
20:00
Iduna
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
De Meerpaal
Dronten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Druten
Druten
De Schakel
Gilze
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podium 't Beest
Goes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Boelies Pub
Winschoten
De Meerpaal
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Prismare
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater het Pakhuis
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
dinsdag 27 november 2012
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater 't Pand, Gorinchem
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kampanje, Den Helder
Wilko Terwijn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 28 november 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Hoftheater, Raalte
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Posthuis Theater, Heerenveen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bouwkunde, Deventer
Schudden - We vieren het maar
De Muze, Noordwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Aan de Slinger, Houten
donderdag 29 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Munttheater, Weert
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Gildhof, Tielt
Ali B - Ali geeft antwoord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
De Harmonie, Leeuwarden
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater De Boerderij, Huizen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Klooster, Woerden
20:00
MyStage Goes Cabaret
Iduna, Drachten
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim
Posthuis Theater, Heerenveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meerpaal, Dronten
Poolvogel - Poolvogel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Druten, Druten
Speelman & Speelman - Optimisten
De Schakel, Gilze
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium 't Beest, Goes
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 30 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Alex Klaasen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Alex Klaasen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Alex Klaasen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Idea, Soest
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Concordia, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater De Kik, Elst
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Kulturhus Holten, Holten
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Boelies Pub, Winschoten
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Arno van der Heyden
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Arno van der Heyden
Prismare, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater het Pakhuis, Hoorn
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Kampanje, Den Helder
Carolien Borgers - Happy End
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Daniël Arends
Klein Theater, Dinxperlo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Cpunt Theater, Hoofddorp