Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
C.C. 't Vondel
Halle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Atak
Enschede
20:00
Munttheater
Weert
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Viage
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Flint
Amersfoort
Posthuis Theater
Heerenveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
vrijdag 03 mei 2013
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
Flint, Amersfoort
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Kennemer Theater, Beverwijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar - Vastberaden
Theater Dakota, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
zaterdag 04 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 05 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
maandag 06 mei 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
20:00
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 07 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Schalm, Veldhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lievekamp, Oss
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Karin Bruers - Waar was ik?
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
Veluvine, Nunspeet
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 08 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Alle dagen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
20:15
Martin Simek - Cartoonist
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel / René van Meurs / Theo Maassen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
De Eendracht, Gemert
Freek de Jonge: Zonde [GANNULEERD]
Atak, Enschede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Munttheater, Weert
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 09 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 10 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem