Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theater Achterom
Hilversum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Muze
Noordwijk
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zalencentrum Morshuis
Albergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Chassé Theater
Breda
Het Klooster
Woerden
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arsenaal Theater
Vlissingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Spant!
Bussum
C.C. De kollebloem
Puurs
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Toegift
Den Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Poorterij
Zaltbommel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Overasselt Theater
Overasselt
C.C. De Plomblom
Ninove
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meiboom
Krabbendijke
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
donderdag 14 maart 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
vrijdag 15 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Max van den Burg - Schlemiel
De Kattendans, Bergeijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arsenaal Theater, Vlissingen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sabine Beens - Ça bien!
Kennemer Theater, Beverwijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Kortrijk, Kortrijk
zaterdag 16 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Spant!, Bussum
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Bussel, Oosterhout
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Toegift, Den Hoorn
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Poorterij, Zaltbommel
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Enge Buren - Reuring
Overasselt Theater, Overasselt
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Plomblom, Ninove
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
CulturA & Zo, Nootdorp
Henry van Loon - Electropis
Theater Hofpoort, Coevorden
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Flint, Amersfoort
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Roedel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Meiboom, Krabbendijke
Nathalie Baartman - Prei met mij
Het Veur Theater, Leidschendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Het Hoekhuis, Leusden