Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Omval
Diemen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gryphus
Vierlingsbeek
Grenslandhallen
Hasselt
Markant Uden
Uden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schuur
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
De Velinx
Tongeren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parktheater
Eindhoven
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Sneek
Sneek
20:15
Munttheater
Weert
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 08 oktober 2016
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
zondag 09 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 10 oktober 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 11 oktober 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 12 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
donderdag 13 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk