Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
Capitole
Gent
Theater de Mythe
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Koningshof
Maassluis
Lux
Nijmegen
Het Klooster
Nuenen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
In de Brouwerij
Asten
Prinsenhof
Best
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater Concordia
Enschede
Capitole
Gent
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Winsinghhof
Roden
SplotsZ
Roelofarendsveen
CK Theater
Roermond
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater aan de Schie
Schiedam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Werftheater
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Meent
Alsemberg
Nova Kiel
Antwerpen
20:30
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Prinsenhof
Best
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Theater De Kik
Elst
Theater Concordia
Enschede
Theater Achterom
Hilversum
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de wildeman
Linschoten
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Palethe
Overpelt
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Scagon theater
Schagen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podium Vlieland
Vlieland
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Capellenborg Theater
Wijhe
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
donderdag 25 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 26 oktober 2012
Op Sterk Water - Alfa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Flint, Amersfoort
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Murth Mossel Gunstige ligging t.o.v. van de wereld
Tropentheater, Amsterdam
Marco Roelofs
In de Brouwerij, Asten
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater PePijn, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Theater Concordia, Enschede
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Poolvogel - Poolvogel
De Reggehof, Goor
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater 't Pand, Gorinchem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Maas - Concert
Theater Aan de Slinger, Houten
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Enge Buren - Reuring
S.C.C. De Enck, Oirschot
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
SplotsZ, Roelofarendsveen
Marco Roelofs
CK Theater, Roermond
Pieter Derks - Van nature
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan de Schie, Schiedam
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ellen Dikker - Horten en stoten
Werftheater, Utrecht
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kamagurka - Sprook
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Het Klooster, Woerden
Ali B - Ali geeft antwoord
Figi Theater, Zeist
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 27 oktober 2012
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Almere, Almere
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Meent, Alsemberg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Nova Kiel, Antwerpen
20:30
Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart - Matennaaiers
Gigant, Apeldoorn
Comedy Kitchen
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
De Kattendans, Bergeijk
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Schudden - We vieren het maar
Spant!, Bussum
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater PePijn, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater De Omval, Diemen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Kik, Elst
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Theater Concordia, Enschede
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Achterom, Hilversum
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Kielzog, Hoogezand
André Manuel - Bonzaai!!!
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de wildeman, Linschoten
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Palethe, Overpelt
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Purmaryn, Purmerend
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Scagon theater, Schagen
Poolvogel - Poolvogel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ellen Dikker - Horten en stoten
Werftheater, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podium Vlieland, Vlieland
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Capellenborg Theater, Wijhe
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Figi Theater, Zeist
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater de Schuur, Zevenbergen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 28 oktober 2012
Kamagurka - Sprook
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag