Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Idea
Soest
Werftheater
Utrecht
De Vieze Gasten
Gent
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Kamers
Amersfoort
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arto Theater
Schoonhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Brink
Obdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Neede
Neede
Flint
Amersfoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Bouwkunde
Deventer
BREStheater
Brielle
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Werftheater
Utrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
De Reggehof
Goor
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
CulturA & Zo
Nootdorp
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Kinkel
Bemmel
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
M-Lab
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
vrijdag 12 oktober 2012
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen
Witte Theater, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Joost van Hyfte - KOK
De Vieze Gasten, Gent
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Willem, Papendrecht
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Kamers, Amersfoort
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Remko Vrijdag en Martine Sandifort Hulhond (Try-Ou
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arto Theater, Schoonhoven
Roué Verveer - In zeer goede staat
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Meervaart, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Brink, Obdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater 't Pand, Gorinchem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 13 oktober 2012
20:15
Alderliefste - Carte Blanche / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Alex Ploeg / Bob McLaren / Lambert-Jan Koops
Effenaar, Eindhoven
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Podium Neede, Neede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Charlie Murphy
Meervaart, Amsterdam
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bouwkunde, Deventer
Enge Buren - Reuring
BREStheater, Brielle
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - De Revue
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Pook, Oostknollendam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Kamagurka - Sprook
Het Veur Theater, Leidschendam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Reggehof, Goor
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Zaantheater, Zaandam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Schattelijn, Geertruidenberg
Piepschuim
De Speeldoos, Vught
Poolvogel - Poolvogel
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rob en Emiel Geknipt en Geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - In zeer goede staat
CulturA & Zo, Nootdorp
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agnietenhof, Tiel
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. De Kinkel, Bemmel
Speelman & Speelman - Optimisten
Podium Boxtel, Boxtel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zondag 14 oktober 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Carolien Borgers - Happy End
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 15 oktober 2012
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Zaantheater, Zaandam
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 16 oktober 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Sprook
Theater 't Pand, Gorinchem
Marco Roelofs
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Bouwkunde, Deventer
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Lievekamp, Oss
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 17 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Veste, Delft
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Roelofs
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Bouwkunde, Deventer