Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Omval
Diemen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Posttheater
Arnhem
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Musiater
Zevenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Nuenen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Meerpaal
Dronten
Theater De Leest
Waalwijk
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Schakel
Gilze
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Scala Helmond
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zondag 17 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
maandag 18 maart 2013
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
dinsdag 19 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
woensdag 20 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
donderdag 21 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 22 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal