Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Concordia
Haastrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Reehorst
Ede
De Kleine Willem
Enschede
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Klooster
Woerden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
`t Patronaat
Mierlo
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schuur
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Taverne
Bergen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultura
Ede
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 12 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Piepschuim - Op Recept
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Vrijspraak
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Jan van Besouw, Goirle
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 december 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 14 december 2015
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
woensdag 16 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 17 december 2015
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen