Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Theater RhederArt
Dieren
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kukeleku
Horst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
01:00
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Groene Engel
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Koningshof
Maassluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
zaterdag 19 maart 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 20 maart 2016
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 21 maart 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 maart 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 23 maart 2016
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 24 maart 2016
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo