Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
Casino Beringen
Beringen
Chassé Theater
Breda
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Cultuurfabriek Damme
Damme
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kattendans
Bergeijk
zaterdag 21 april 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Kommil Foo
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love
C.C. Stroming, Berlare
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
Casino Beringen, Beringen
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
Cultuurfabriek Damme, Damme
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
De Schakel, Gilze
20:00
Joan Collins
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
In de Brouwerij, Asten
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Erik van Muiswinkel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
20:00
Robbert Jan Proos - Everest
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Eric Koller
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jörgen Raymann
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 22 april 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 23 april 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kommil Foo
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ooverdovend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater Peeriscoop, Gorinchem
dinsdag 24 april 2012
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Capitole, Gent
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jeroen Leenders
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 25 april 2012
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Wilko Terwijn (Afgelast!)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Ronald Goedemondt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Parktheater, Eindhoven
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Posttheater, Arnhem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Comedytrain
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Alles komt goed!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kristel Zweers - Puur
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen - reprise
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 26 april 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kommil Foo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Kattendans, Bergeijk