Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Hasselt
Hasselt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Eendracht
Gemert
Atak
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Viage
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Klif
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Victorie
Alkmaar
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
C.C. Gildhof
Tielt
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
dinsdag 07 mei 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 08 mei 2013
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Munttheater, Weert
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel / René van Meurs / Theo Maassen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Alle dagen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Martin Simek - Cartoonist
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - V
De Eendracht, Gemert
Freek de Jonge: Zonde [GANNULEERD]
Atak, Enschede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 09 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
vrijdag 10 mei 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten