Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Flint
Amersfoort
Posthuis Theater
Heerenveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Speeldoos
Vught
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
De Klif
Nijmegen
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koningshof
Maassluis
Munttheater
Weert
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 4en1
Breukelen
20:30
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Spant!
Bussum
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
vrijdag 10 mei 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zaterdag 11 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
zondag 12 mei 2013
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
woensdag 15 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk