Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Speeldoos
Vught
20:30
De Klif
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 4en1
Breukelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:00
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Gildhof
Tielt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Spant!
Bussum
19:00
Paradiso
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 10 mei 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 11 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
zondag 12 mei 2013
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
19:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 15 mei 2013
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht