Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kleine Willem
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Spil
Roeselare
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Orpheus
Apeldoorn
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Taverne
Bergen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
zaterdag 20 februari 2016
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
zondag 21 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 22 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 24 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 25 februari 2016
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
vrijdag 26 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam