Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
van Beresteyn
Veendam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De hoogte
Winsum
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Het Klooster
Nuenen
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Flint
Amersfoort
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
Zaantheater
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
donderdag 18 februari 2016
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
vrijdag 19 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zaterdag 20 februari 2016
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad