Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater 4en1
Breukelen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Munttheater
Weert
20:00
Koningshof
Maassluis
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
SuperMarkt
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Prismare
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 11 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 12 mei 2013
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 13 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 15 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 mei 2013
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 17 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel