Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Speeldoos
Vught
Onder de Molen
Vorden
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
C.C. Achterolmen
Maaseik
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Rock Mine Cafe
Genk
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
Concertgebouw
Brugge
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Bon theater
Medemblik
De Smeltkroes
Maarheeze
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. De Werft
Geel
Theater `t Spieker
Eibergen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Theater De Molen
Beuningen
Boode in Bathmen
Bathmen
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arsenaal Theater
Vlissingen
vrijdag 05 april 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 april 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 09 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen