Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maagd
Bergen op Zoom
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Helmond
Helmond
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
De Muze
Noordwijk
C.C. De Wouwer
Ravels
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Kruisboog
Tienen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
C.C. De Herbakker
Eeklo
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Kruithuis
Groningen
De Stenge
Heinkenszand
C.C. 't Gasthoes
Horst
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Bres
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
donderdag 28 maart 2013
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bruers - Waar was ik?
Scala Helmond, Helmond
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Lennaert Maes
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Kruisboog, Tienen
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Niet Schieten! Vrouwen Willen Maar één Ding
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jandino Asporaat - De Revue
Munttheater, Weert
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 29 maart 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Flint, Amersfoort
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Bouwkunde, Deventer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Er is geen plan B
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Het Kruithuis, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Stenge, Heinkenszand
Guido Weijers - V
C.C. 't Gasthoes, Horst
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Klooster, Nuenen
20:15
Freek de Jonge: Zonde
Ledeltheater, Oostburg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Het grijze gebied
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Ministers - Voor de mooiste...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 30 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel