Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg
Kortrijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Meervaart
Amsterdam
17:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
zaterdag 18 april 2015
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Schudden - Perrongeluk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 19 april 2015
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 20 april 2015
20:00
Guido Weijers
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 21 april 2015
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Chassé Theater, Breda
Martin Simek - Enkelspel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 22 april 2015
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Schouwburg, Kortrijk
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Markant Uden, Uden
Buitenstaanders
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
Daniël Arends - Carte Blanche
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - ATTACCA
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Figi Theater, Zeist
20:00
Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cultura, Ede
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
donderdag 23 april 2015
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Buitenstaanders
Cultura, Ede
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Parktheater, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Lulverhalen 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - ATTACCA
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Henry van Loon | Sluimer
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Lach het weg
Hoftheater, Raalte
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
C.C. Mechelen, Mechelen
Martin Simek - Enkelspel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Oeloek | Prille Roest (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
17:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Zaantheater, Zaandam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Musis, Arnhem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Schudden - Perrongeluk
Singer Theater, Laren
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 24 april 2015
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Podium Boxtel, Boxtel
Buitenstaanders
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Almere, Almere