Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Markant Uden
Uden
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arsenaal Theater
Vlissingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
De Meiboom
Krabbendijke
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. De Plomblom
Ninove
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Overasselt Theater
Overasselt
C.C. De kollebloem
Puurs
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Breughelzaal
Bree
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Beun
Heiloo
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 15 maart 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roué Verveer - In zeer goede staat
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
zaterdag 16 maart 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - De Revue
Flint, Amersfoort
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Electropis
Theater Hofpoort, Coevorden
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Toegift, Den Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Oosterpoort, Groningen
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Carolien Borgers - Happy End
Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Meiboom, Krabbendijke
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Prei met mij
Het Veur Theater, Leidschendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Roedel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Plomblom, Ninove
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
CulturA & Zo, Nootdorp
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Bussel, Oosterhout
Enge Buren - Reuring
Overasselt Theater, Overasselt
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Poorterij, Zaltbommel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 17 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
maandag 18 maart 2013
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 19 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
woensdag 20 maart 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp