Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
15:00
De Kargadoor
Utrecht
15:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
't Holt
Deinum
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 08 februari 2014
20:00
Anne Jan Toonstra
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Piepschuim
De Dialoog, Ermelo
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Murth Mossel
Het Musiater, Zevenaar
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Cabarestafette
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
20:30
Culture comedy award
Posttheater, Arnhem
20:00
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Made in Belgium
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Arno van der Heyden
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner met Pompen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 09 februari 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
20:15
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 februari 2014
20:00
Voorronde Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 11 februari 2014
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Voorronde Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Made in Belgium
Musis, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Willem, Papendrecht
woensdag 12 februari 2014
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dolf Jansen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Thomas van Luyn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
20:30
Rauw Spul - Wildgroei
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Made in Belgium
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Dames voor na Vieren
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Willem, Papendrecht
donderdag 13 februari 2014
20:00
Jochen Otten
Chassé Theater, Breda
20:00
Piepschuim
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Diederik van Vleuten
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Halve finale Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen
Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
20:00
Dames voor na Vieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Blau Hynder: Ghost Track
Podium 't Beest, Goes
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lebbis
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Made in Belgium
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Thomas van Luyn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 14 februari 2014
Made in Belgium
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dolf Jansen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Diederik van Vleuten
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Erik van Muiswinkel
Diligentia, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
MC Theater, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Vuile Huichelaar - Vluchten kan niet meer
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas van Luyn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
zaterdag 15 februari 2014
20:15
Leon van der Zanden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Erik van Muiswinkel
Diligentia, Den Haag
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Finale Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Chris van der Ende - Gek
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - Vluchten kan niet meer
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Murth Mossel
Theater De Omval, Diemen
20:00
Lebbis
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Bert Gabriëls met Zonde van uw avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 16 februari 2014
15:00
Dennis van Aalst / Eva Sara Vromans / Farbod Frappant / Jim Speelmans
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Raymon Hofkens / Jim Speelmans / Farbod Frappant / Samir Fighil
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Els de Schepper - Feest
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 17 februari 2014
19:00
Utrecht English Comedy Night
't Holt, Deinum
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 18 februari 2014
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Made in Belgium
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Urbanus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 19 februari 2014
Made in Belgium
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Katinka Polderman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jeroen Leenders
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dolf Jansen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel