Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Filmtheater Luxor
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Vlieland
Vlieland
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
woensdag 13 maart 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
donderdag 14 maart 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 15 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen