Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Allemanswaard
Amerongen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Den Bolder
Waspik
Het Punt
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Mol
Lier
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Theaterboerderij
Ekehaar
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Klein Theater
Dinxperlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Orpheus
Apeldoorn
Zuiderpershuis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
30CC/Wagehuys
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 13 maart 2020
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 14 maart 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 15 maart 2020
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 16 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 17 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
woensdag 18 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer