Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Kimpel
Bilzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
Theater de Koornbeurs
Franeker
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Ogtent
Duiven
DeLaMar
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Ludens
Voorburg
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
De Dialoog
Ermelo
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Sense
Dokkum
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
De Warande
Turnhout
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Fulcotheater
IJsselstein
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Meerpaal
Dronten
Theater Bellevue
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
donderdag 16 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 17 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
zaterdag 18 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
DNK, Assen
Anuar - EERLIJK
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bij Robèrt...van Beckhoven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Try Out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Schattelijn, Geertruidenberg
Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
Hendrik Groen - Zolang er leven is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
De Warande, Turnhout
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meerpaal, Dronten
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Arto Theater, Schoonhoven
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen