Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Tropentheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Iduna
Drachten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. 't Gasthoes
Horst
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
NatLab
Eindhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
donderdag 07 maart 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 08 maart 2013
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 09 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 10 maart 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
dinsdag 12 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem