Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Iduna
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Musis
Arnhem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Gigant
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 29 januari 2015
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lenette van Dongen | Roedel (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
De Maaspoort, Venlo
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Ali B beken(d)t
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 30 januari 2015
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Podium heino, Heino
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk
De Weijer, Boxmeer
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Figi Theater, Zeist
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Muze, Noordwijk
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jan Rot - Kampvuur
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Bibelot, Dordrecht
Henry van Loon | Sluimer
De Nieuwe Kolk, Assen
Hans Liberg - ATTACCA
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Flint, Amersfoort
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Musis, Arnhem
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Anuar - Integer
Theater De Omval, Diemen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
André Manuel
Het Kielzog, Hoogezand
zaterdag 31 januari 2015
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
Singer Theater, Laren
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Perrongeluk
Posttheater, Arnhem
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Meenthe, Steenwijk
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Oeloek - Prille Roest
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Meerpaal, Dronten
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Max van den Burg - Amok
BaronTheater, Opende
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Almere, Almere
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Gigant, Apeldoorn
20:15
Jan J. Pieterse, Gerard van Maasakkers e.a. | Club Sandwich Brabant
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon | Sluimer
De Reggehof, Goor
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater De Veste, Delft
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp