Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Den heuvel
Alphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cultura
Ede
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Mythe
Goes
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
dinsdag 24 januari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 25 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 26 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 27 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten