Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
30CC/Schouwburg
Leuven
Agnietenhof
Tiel
De Cultuurwerf
Vlissingen
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
30CC/Schouwburg
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Schakel
Waregem
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
013
Tilburg
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Genk
Genk
De Bogaard
Sint-Truiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Genk
Genk
C.C. Zundert
Zundert
De Maagd
Bergen op Zoom
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Kruithuis
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zondag 10 februari 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 11 februari 2013
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater 't Pand, Gorinchem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
woensdag 13 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 14 februari 2013
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 15 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht