Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
DeLaMar
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Diligentia
Den Haag
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturele Kommissie
Winsum
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Eendracht
Gemert
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Singer Theater
Laren
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Spant!
Bussum
vrijdag 23 december 2016
20:15
Kerst met Karst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 24 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 25 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
maandag 26 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 27 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 28 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 29 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 30 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 31 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 03 januari 2017
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 05 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 06 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 07 januari 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
De Eendracht, Gemert
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
André Manuel - De Onzen
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Chassé Theater, Breda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Koningshof, Maassluis
zondag 08 januari 2017
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 09 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum