Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Adelberg
Lommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium heino
Heino
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Klooster
Woerden
De Reggehof
Goor
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. De Adelberg
Lommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Eendracht
Gemert
De Bres
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Trefpunt
Warmond
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
De Boodschap
Rijen
Schouwburg Theothorne
Dieren
Koningshof
Maassluis
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Klameare
Workum
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Kolk
Assen
BaronTheater
Opende
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Iduna
Drachten
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. Den Blank
Overijse
Spant!
Bussum
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 31 januari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 01 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Almere, Almere
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Piepschuim
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Fire in the hole
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Carolien Borgers - Happy End
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Anuar - Vastberaden
Het Klooster, Woerden
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
zaterdag 02 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
zondag 03 februari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 04 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 05 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam