Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
't Getouw
Mol
Cultura
Ede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Achterom
Hilversum
De Schakel
Gilze
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
BREStheater
Brielle
De Hofnar
Aalten
Ons Tejater
Lieshout
De Maaspoort
Venlo
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Arto Theater
Schoonhoven
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kattendans
Bergeijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Theater de Bussel
Oosterhout
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toomler Theater
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zaterdag 24 oktober 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 26 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
woensdag 28 oktober 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 29 oktober 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray